Serial
Name
Honors
Country
Digital Section
Total Digital Images
Payment
1 ZORAN TOLDI Slovakia 4 16
2 ZAHRA ALKHAWAHER AFIAP- GPU CR1 USA 3 12
3 DRAGOSLAV MIRKOVIC EFIAP/G, QPSA Serbia 6 24
4 LOUISE DE LANGE DPSSA South Africa 0 0
5 PHILLIP DE LANGE APSSA DPSSA South Africa 0 0
6 LI-FANG LIN Taiwan 6 24
7 SEAMUS BYRNE NONE Republic of Ireland 3 12
8 BERISLAV VRKLJAN EFIAP Croatia 6 24
9 MARC DE CUYPER Belgium 2 8
10 LEONID SHECTMAN USA 3 12
11 FEDAI COSKUN EFIAP, QPSA, A.APS Turkey 0 0
12 LE THANH NGON Vietnam 4 16
13 ABDULLAH VURAL Turkey 0 0
14 AYSE SERAP DENIZ 14 öDüL Turkey 6 24
15 INDRAJIT BANERJEE AFIP EFIP AFIAP India 5 20
16 ELISARDO MINKS AFCHF EFCHF AFIAP Chile 0 0
17 RUDOLF KOVARI Hungary 5 20
18 GIOVANNI FRESCURA EFIAP D1 Italy 3 12
19 AYSE YONGA 10 AWARDS Turkey 6 24
20 SHIU GUN WONG HON.FRPS, FPSA, FBIPP Hong Kong 2 8
21 RAMAZAN üNVER KAYA Turkey 6 24
22 OZCAN SIMSEK AFIAP, QPSA, HIUP Turkey 6 24
23 NGUYEN QUOC TOAN LY GIA ĐAI Vietnam 4 16
24 MIHAI ROMEO BOGDAN Romania 0 0
25 MARKHAM MAIL APSNZ New Zealand 4 16
26 CATHARINA MAIL New Zealand 4 16
27 MARCEL BEAURAIND E-FIAP/D1 SEPSS PHœNIX-ISF Belgium 2 8
28 KAZ CHILDS Australia 5 20
29 HANAN HASSAN AL-KHALIFA ESFIAP EFIAPP HONFICS FICS HON.G Bahrain 6 24
30 TIM BAYLISS England 1 1
31 EDUARDO DI FIORE AFAF/N3 Argentina 4 16
32 TOMI KRIžAJ F2 FZS Slovenia 6 24
33 HAMID MOHAMMAD HOSSEIN ZADEH HASHEMI Iran 4 16
34 THAN SINT AFIAP, SPSA, PPSA Singapore 0 0
35 DUNG VIET LY Vietnam 0 0
36 HANNU LAAKSO EFIAP Finland 4 16
37 MURVET RISVANOGLU AFIAP Turkey 4 16
38 KADER ERYAVUZ IFSAK Turkey 6 22
39 IAN MARSHALL CPAGB England 5 20
40 BALAZS BARANYAI Hungary 4 16
41 THANASIS HADJIPAVLOU EFIAP/S, M.ICS, EPSA, C*MOL Cyprus 6 24
42 CHRIS DISCART ESFIAP MFIAP EFIAP/D1 Belgium 6 24
43 MARGARET ANDERSON LPSNZ New Zealand 4 16
44 KWOK KWONG LI Hong Kong 4 16
45 SUDIP ROY AFIAP, AFIP, HON.CPE India 6 24
46 SUE MARTIN Australia 6 24
47 TIEGHI MAURIZIO AFIAF Italy 0 0
48 JANEZ KRAMAR EFIAP Slovenia 6 24
49 PETAVINOD KUMAR AFIAP EFIP India 5 20
50 BOZO MARIJANCIC EFIAP/S Croatia 5 20
51 FABIO SARTORI Italy 3 12
52 NAGARJUN THALLAPLLY India 4 16
53 LIEM DO HIEU E.FIAP Vietnam 6 24
54 ALOIS BERNKOPF DR EFIAP/S, GPU CR4, PSA3*PJ Austria 6 24
55 CHUN YIP CHAU Hong Kong 4 16
56 JITEN PHUKAN India 0 0
57 SANTOSH BADE India 6 24
58 VLATKO SPLIHAL Croatia 6 24
59 ANDREAS L ANDREOU EFIAP/D3 HONEFIAP PISF RISF10 Cyprus 6 24
60 BIPLAB ROY ICHAPUR ROYAL PHOTOGRAPHIC CLUB India 0 0
61 YUNSHENG HE China 6 24
62 GANGARAJU H S India 0 0
63 SHANTIMOY BANERJEE EFIAP, EFIP/G India 0 0
64 EFRAIM SHPRINGER EFIAP/B Israel 0 0
65 PINAKI BASU India 4 16
66 MARIO CORRADO MORETTI AFIAP Italy 4 16
67 MALCOLM JENKIN GMPSA/G EFIAP/D3 England 4 16
68 BARBARA JENKIN ARPS EFIAP/D2 GMPSA/G England 4 16
69 LI KA WAI Hong Kong 6 24
70 KJELL EIRIK HENANGER BEKKALOKKET FOTOKLUBB Norway 4 16
71 DIPANJAN NATH India 1 4
72 SUBRAMANYA CK India 5 20
73 SYLVIE CARAMELLO AFIAP - R-ISF1 - R-ISF2 France 6 24
74 PRASAD INDULKAR India 1 1
75 GIUSEPPE TOMELLERI M/FIAP EFIAP D/3 Italy 6 24
76 JOHANN DEBONO EFIAP, GPU CR2, R-ISF1 Malta 4 16
77 NEAL WEISENBERG Canada 6 24
78 HERMAN VAN DER WALT South Africa 5 17
79 KA-PAK KONG Macau 6 24
80 BRUNO BELLIARD EFIAP/B - A.APS - AFPF France 6 24
81 GAETAN CARPENTIER France 3 12
82 SOPHIE POUILLON R-ISF 1 - FGOLD ISF - HON MASTER France 4 16
83 ANNA MARIA MANTOVANI EFIAP Italy 4 16
84 BAHIR DIBEKOGLU AFIAP Turkey 4 16
85 RUVEYDE DEMED GURELLI Turkey 0 0
86 GUR GURELLI EFIAP / EPSA / A.APS / A.CPE / H Turkey 0 0
87 IAN HARDACRE LRPS England 0 0
88 STEFAN KUNICK AFIAP Germany 4 16
89 PIETRO BUGLI EFIAP/D1 Italy 5 20
90 MARIA RÓŻAŃSKA NATIONAL GOLD MEDAL, BRONZE IAAP Poland 0 0
91 FLAVIAN SAVESCU EFIAP/B Romania 6 24
92 ANNE DENOUAIL R-ISF 1 France 5 20
93 WOLFGANG HABRINGER AFIAP, MVOEAV Austria 6 24
94 LJILJANA FERIC Croatia 4 16
95 NIKOLAI BABAIANTC Russian Federation 4 16
96 JORGE LUIS DAL BIANCO Argentina 0 0
97 RAVIKUMAR KANNAIYAN India 0 0
Name
Payment
ZORAN TOLDI
ZAHRA ALKHAWAHER
DRAGOSLAV MIRKOVIC
LOUISE DE LANGE
PHILLIP DE LANGE
LI-FANG LIN
SEAMUS BYRNE
BERISLAV VRKLJAN
MARC DE CUYPER
LEONID SHECTMAN
FEDAI COSKUN
LE THANH NGON
ABDULLAH VURAL
AYSE SERAP DENIZ
INDRAJIT BANERJEE
ELISARDO MINKS
RUDOLF KOVARI
GIOVANNI FRESCURA
AYSE YONGA
SHIU GUN WONG
RAMAZAN üNVER KAYA
OZCAN SIMSEK
NGUYEN QUOC TOAN
MIHAI ROMEO BOGDAN
MARKHAM MAIL
CATHARINA MAIL
MARCEL BEAURAIND
KAZ CHILDS
HANAN HASSAN AL-KHALIFA
TIM BAYLISS
EDUARDO DI FIORE
TOMI KRIžAJ
HAMID MOHAMMAD HOSSEIN ZADEH HASHEMI
THAN SINT
DUNG VIET LY
HANNU LAAKSO
MURVET RISVANOGLU
KADER ERYAVUZ
IAN MARSHALL
BALAZS BARANYAI
THANASIS HADJIPAVLOU
CHRIS DISCART
MARGARET ANDERSON
KWOK KWONG LI
SUDIP ROY
SUE MARTIN
TIEGHI MAURIZIO
JANEZ KRAMAR
PETAVINOD KUMAR
BOZO MARIJANCIC
FABIO SARTORI
NAGARJUN THALLAPLLY
LIEM DO HIEU
ALOIS BERNKOPF DR
CHUN YIP CHAU
JITEN PHUKAN
SANTOSH BADE
VLATKO SPLIHAL
ANDREAS L ANDREOU
BIPLAB ROY
YUNSHENG HE
GANGARAJU H S
SHANTIMOY BANERJEE
EFRAIM SHPRINGER
PINAKI BASU
MARIO CORRADO MORETTI
MALCOLM JENKIN
BARBARA JENKIN
LI KA WAI
KJELL EIRIK HENANGER
DIPANJAN NATH
SUBRAMANYA CK
SYLVIE CARAMELLO
PRASAD INDULKAR
GIUSEPPE TOMELLERI
JOHANN DEBONO
NEAL WEISENBERG
HERMAN VAN DER WALT
KA-PAK KONG
BRUNO BELLIARD
GAETAN CARPENTIER
SOPHIE POUILLON
ANNA MARIA MANTOVANI
BAHIR DIBEKOGLU
RUVEYDE DEMED GURELLI
GUR GURELLI
IAN HARDACRE
STEFAN KUNICK
PIETRO BUGLI
MARIA RÓŻAŃSKA
FLAVIAN SAVESCU
ANNE DENOUAIL
WOLFGANG HABRINGER
LJILJANA FERIC
NIKOLAI BABAIANTC
JORGE LUIS DAL BIANCO
RAVIKUMAR KANNAIYAN